loading...

Superior

Xing Shi
Adelaide, Avstralija Flag of Avstralija

Poročni fotograf Profesionalec

RHfoto.ADL

131
Xing Shi | Poročni fotograf, Adelaide, Avstralija
4 leti
22 dni
0
12
1
16k
0

Skupni položaj

#144 Svet Država #3 Mesto #2

Skupno število podeljenih trak in medalj

63D30W16M7Y4
Specializacija: Documentary, Beauty, Portraits, Fashion, Wedding
Jeziki: English, 中文
Spletna stran: wingshi.com
NZ Award Winning Wedding Photographer now based in Adelaide.
Portfelj NAJBOLJŠE PGA-medalje Dosežki
Poročna fotografija: guests with clear umbrellas in rain, outdoor garden ceremony, mountainous landscape backdrop, wet grass and flowers, overcast rainy weather | Xing Shi, Adelaide, Avstralija
0
698
Poročna fotografija: bride and groom celebrating, guests throwing confetti, outdoor garden ceremony, bright sunlight through trees, joyful wedding moment | Xing Shi, Adelaide, Avstralija
0
557
Poročna fotografija: bride in white veil, groom in tuxedo, wedding ceremony altar, bridesmaids in light dresses, groomsmen in dark suits, black and white film | Xing Shi, Adelaide, Avstralija
0
426
Poročna fotografija: bride in white dress, couple by large windows, golden hour light, formal interior setting, potted plants and pendant lights, man in vest and tie | Xing Shi, Adelaide, Avstralija
0
519
Poročna fotografija: bride in veil at altar, classical ballroom with columns, arched windows with garden views, sunlight streaming through glass doors | Xing Shi, Adelaide, Avstralija
0
499
Poročna fotografija: bride and groom embrace, white wedding dress detail, tulle veil, hands with rings, black and white portrait, intimate wedding moment | Xing Shi, Adelaide, Avstralija
0
453
Poročna fotografija: couple among wildflowers, bride in white dress, groom in dark suit, overgrown garden setting, soft natural light, romantic outdoor ceremony | Xing Shi, Adelaide, Avstralija
0
513
Poročna fotografija: groom with groomsmen laughing, men in formal tuxedos, window with natural light, celebratory moment indoors, group of men bonding | Xing Shi, Adelaide, Avstralija
0
305
Poročna fotografija: bride in white gown, woman admiring wedding dress, candlelit elegant room, sheer curtains with natural light, burgundy drapes and candles | Xing Shi, Adelaide, Avstralija
0
499
Poročna fotografija: groom lifting bride, wedding couple kissing, stone church facade, purple flowering tree, dappled sunlight shadows, formal wedding day | Xing Shi, Adelaide, Avstralija
0
395
Poročna fotografija: bride and groom walking, wedding party in pink dresses, formal garden ceremony, manicured hedges and water, golden hour light | Xing Shi, Adelaide, Avstralija
0
392
Poročna fotografija: bride and groom walking, petals thrown in air, formal garden ceremony, guests seated on lawn, tall topiary trees, daytime outdoor wedding | Xing Shi, Adelaide, Avstralija
0
326
Poročna fotografija: Wanaka, New Zealand | Xing Shi, Adelaide, Avstralija
2
71
Poročna fotografija: Christchurch, Canterbury, New Zealand | Xing Shi, Adelaide, Avstralija
2
287
Poročna fotografija: Xing Shi, Adelaide, Avstralija
1
45
Poročna fotografija: Xing Shi, Adelaide, Avstralija
1
664
Poročna fotografija: Xing Shi, Adelaide, Avstralija
1
56
Poročna fotografija: Sydney, Australia | Xing Shi, Adelaide, Avstralija
1
171
Poročna fotografija: Mt Roy, Wanaka, New Zealand | Xing Shi, Adelaide, Avstralija
1
75
Poročna fotografija: Botanic Garden, Auckland, New Zealand | Xing Shi, Adelaide, Avstralija
1
69
Poročna fotografija: Queenstown, New Zealand | Xing Shi, Adelaide, Avstralija
1
92
Poročna fotografija: Christchurch, Canterbury, New Zealand | Xing Shi, Adelaide, Avstralija
1
54
Poročna fotografija: bride in white veil, wedding ceremony indoors, guests watching at altar, natural light from windows, bride's long train flowing | Xing Shi, Adelaide, Avstralija
0
171
Poročna fotografija: Xing Shi, Adelaide, Avstralija
0
227
Poročna fotografija: Xing Shi, Adelaide, Avstralija
0
301
Poročna fotografija: Xing Shi, Adelaide, Avstralija
0
290
Poročna fotografija: Xing Shi, Adelaide, Avstralija
0
317
Poročna fotografija: Xing Shi, Adelaide, Avstralija
0
233
Poročna fotografija: Xing Shi, Adelaide, Avstralija
0
237
Poročna fotografija: Xing Shi, Adelaide, Avstralija
0
252
Poročna fotografija: Xing Shi, Adelaide, Avstralija
0
307
Poročna fotografija: Xing Shi, Adelaide, Avstralija
0
306
Poročna fotografija: Xing Shi, Adelaide, Avstralija
0
217
Poročna fotografija: Xing Shi, Adelaide, Avstralija
0
269
Poročna fotografija: Xing Shi, Adelaide, Avstralija
0
212
Poročna fotografija: Xing Shi, Adelaide, Avstralija
0
408
Poročna fotografija: Xing Shi, Adelaide, Avstralija
0
325
Poročna fotografija: Xing Shi, Adelaide, Avstralija
0
286
Poročna fotografija: Xing Shi, Adelaide, Avstralija
0
265
Poročna fotografija: Xing Shi, Adelaide, Avstralija
0
507