loading...

Superior

Nicola Genati
Rome, Италия Flag of Италия

Сватбен фотограф Професионалист

122
Nicola Genati | Сватбен фотограф, Rome, Италия
5 години
3 месеца
1
42
0
19.3k
0

Обща позиция

#94 Свят Страна #25 Град #9

Общо присъдени ленти и медали

153D74W34M10Y2
Специализация: Documentary, Corporate, Beauty, Portraits, Wedding
Езици: Italiano
Уебсайт: nicolagenati.it
Кликнете, за да видите телефонния номер
Портфолио НАй-добрата Медали на PGA Постижения
Сватбена снимка: bride with raised arm celebrating, confetti shower moment, groom in blue suit, couple exiting venue, joyful wedding exit, golden confetti falling | Nicola Genati, Rome, Италия
1
838
Сватбена снимка: bride and groom kissing, sunset over water, golden hour wedding, couple embracing by lake, silhouetted figures at dusk, lace wedding dress flowing | Nicola Genati, Rome, Италия
0
785
Сватбена снимка: bride and groom on dock, couple at sunset by water, golden hour waterside wedding, sailboats in background, newlyweds sitting together | Nicola Genati, Rome, Италия
0
315
Сватбена снимка: bride with veil, couple at altar, soft natural light, intimate ceremony moment, groom in dark suit, emotional wedding exchange | Nicola Genati, Rome, Италия
0
488
Сватбена снимка: bride in wedding gown, tree-lined avenue at sunset, golden hour light, flowing train on path, woman looking over shoulder, cypress trees and countryside | Nicola Genati, Rome, Италия
0
461
Сватбена снимка: bride in white veil, golden hour sunlight, historic stone building, overgrown garden path, backlit flowing dress, romantic countryside setting | Nicola Genati, Rome, Италия
0
516
Сватбена снимка: bride under flowing veil, intimate moment at reception, black and white wedding, soft candlelit setting, couple embracing indoors, delicate lace details | Nicola Genati, Rome, Италия
0
307
Сватбена снимка: couple kissing on boat, sunset over water, groom and bride embracing, golden hour waterside, mountains in background, romantic riverside setting | Nicola Genati, Rome, Италия
0
386
Сватбена снимка: Nicola Genati, Rome, Италия
3
36
Сватбена снимка: Asti, Italy | Nicola Genati, Rome, Италия
3
210
Сватбена снимка: Nicola Genati, Rome, Италия
3
40
Сватбена снимка: Nicola Genati, Rome, Италия
2
277
Сватбена снимка: Nicola Genati, Rome, Италия
2
261
Сватбена снимка: Nicola Genati, Rome, Италия
2
32
Сватбена снимка: Verbania, Italy | Nicola Genati, Rome, Италия
2
26
Сватбена снимка: Baveno, Lake Maggiore, Italy | Nicola Genati, Rome, Италия
2
26
Сватбена снимка: Nicola Genati, Rome, Италия
2
38
Сватбена снимка: Nicola Genati, Rome, Италия
1
256
Сватбена снимка: Nicola Genati, Rome, Италия
1
929
Сватбена снимка: Nicola Genati, Rome, Италия
1
79
Сватбена снимка: Nicola Genati, Rome, Италия
1
93
Сватбена снимка: Nicola Genati, Rome, Италия
1
98
Сватбена снимка: Nicola Genati, Rome, Италия
1
352
Сватбена снимка: Nicola Genati, Rome, Италия
1
25
Сватбена снимка: Nicola Genati, Rome, Италия
1
42
Сватбена снимка: Nicola Genati, Rome, Италия
1
36
Сватбена снимка: Nicola Genati, Rome, Италия
1
71
Сватбена снимка: Nicola Genati, Rome, Италия
1
25
Сватбена снимка: Nicola Genati, Rome, Италия
1
18
Сватбена снимка: Domodossola, Italy | Nicola Genati, Rome, Италия
1
19
Сватбена снимка: Nicola Genati, Rome, Италия
1
40
Сватбена снимка: Lucerne, Switzerland | Nicola Genati, Rome, Италия
1
15
Сватбена снимка: Nicola Genati, Rome, Италия
1
23
Сватбена снимка: Lake Maggiore, Italy | Nicola Genati, Rome, Италия
1
24
Сватбена снимка: Scicli, Sicily, Italy | Nicola Genati, Rome, Италия
1
16
Сватбена снимка: Paros, Greece | Nicola Genati, Rome, Италия
1
20
Сватбена снимка: Nicola Genati, Rome, Италия
1
189
Сватбена снимка: bride and groom kissing, sunset golden hour, vineyard landscape, couple embracing at dusk, romantic evening light, silhouetted figures against sky | Nicola Genati, Rome, Италия
0
189
Сватбена снимка: Nicola Genati, Rome, Италия
0
273
Сватбена снимка: Nicola Genati, Rome, Италия
0
264